Ndërlidhjet

PARIS


Në finalen e garës Roland Garros sot takohen tenistët Roger Federer dhe Rafael Nadal.
Federer dhe Nadal aktualisht janë dy tenistët më të mirë në botë, dhe ndeshja e tyre është cilësuar si "takim i ëndërrave".
XS
SM
MD
LG