Ndërlidhjet

MOSKË


Një zyrtarë rus ka bërë të ditur se pasardhësi i presidentit rus Vladimir Putin, që pritet të zgjedhet vitin tjetër, mund të jetë ndonjëri që nuk është parë deri më tash si kandidat potencial. Ndërkohë dy zëvëndëskryeministrat Sergei Ivanov dhe Dmitry Medvedev, janë parë si pasardhës të Putinit.
XS
SM
MD
LG