Ndërlidhjet

MOSKË


Programet bërthamore të Iranit, planet për vendosjen mbrojtjes raketore amerikane në Evropën Qëndrore dhe e ardhmja e Kosovës, janë tre temat kryesore që do diskutohen në takimin mes presidentit amerikan Bush dhe homologut të tij rus Putin.
Të treja janë tema tepër të ndjeshme ka bërë të ditur Sergei Prikhodko, këshilltar i presidentit rus Putin.
XS
SM
MD
LG