Ndërlidhjet

ASHGABAT


Presidenti i Turkmenistanit e ka shpërblyer veten me një qafore të artë të stolisur me diamantë, për ta shënuar ditëlindjen e tij të 50-të.
Mediat shtetërore gjithashtu raportuan se Gurbanguli Berdymukhamedov ka marrë edhe 20 mijë dollarë dhe rritje të rrogës për 30%.
XS
SM
MD
LG