Ndërlidhjet

PEKIN


Nga shpërthimi në një klub nate në veri të Kinës raportohet se kanë humbur jetën 25 vetë dhe janë plagosur 33 të tjerë. Mediat shtetërore të Kinës rapotuan se shpërthimi ndodhi në provincën Liaoning mbrëmë vonë. Shkaqet e shpërthimit ende nuk dihen.
XS
SM
MD
LG