Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit, Daniel Fried është takuar gjatë pasdites së sotme me presidentin e Serbisë Tadic dhe kryeministrin Koshtunica.
Fried në Beograd arriti pas vizitës në Kosovë ku u takua me drejtuesit vendorë dhe ndërkombëtarë.
Gjatë turneut të tij në vendet e rajonit ai ka përsëritur mbështetjen amerikane për pavarësi.
XS
SM
MD
LG