Ndërlidhjet

KANDAHAR


Rreth 10 të dyshuar taleban janë vrarë sot gjatë përleshjeve me forcat e NATO-s dhe ato afgane. Luftimet u zhvilluan në provincën e Helmandit, një ditë pasi forcat e koalicionit vranë 20 të dyshuar talebanë.
XS
SM
MD
LG