Ndërlidhjet

MIRAN SHAH


Militantët kanë shpërthyer një bombë dhe kanë shkrepur me armë në drejtim të një konvoji ushtarak në veriperendim të Pakistanit duke lënë të vrarë 12 ushtarë. Incidenti ndodhi në kufi me Afganistanin.
XS
SM
MD
LG