Ndërlidhjet

BAGDAD


Ushtria amerikane ka njoftuar se katër pjesëtarë të saj dhe një përkthyes irakian janë vrarë nga një sulm me bombë në pjesën lindore të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG