Ndërlidhjet

ATHINË


Kancelarja gjermane Angela Merkel takohet sot në Athinë me homologun e saj grek, Kostas Karamanlis.
Merkel dhe Karamanlis do të diskutojnë marrëdhëniet e Bashkimit Evropian me Turqinë dhe Qipron si dhe të ardhmen e Kosovës.
XS
SM
MD
LG