Ndërlidhjet

LONDËR


Helikopterë dhe anije janë përfshirë në operacionet e shpëtimit derisa një pjesë e Britanisë është përmbytur nga rreshjet.
Mijëra njerëz kanë braktisur shtëpitë dhe janë vendosur në qendra kolektive apo kanë fjetur në automjete.
XS
SM
MD
LG