Ndërlidhjet

VJENË


Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë Bërthamore do të dërgojë në Iran një ekip inspektorësh për të mbikqyrur reaktorin e Arakut. Vizita u konfirmua pas takimit të sotëm mes një ekipi iranian dhe agjencisë së Kombeve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG