Ndërlidhjet

LONDËR


Pjesë të ndryshme të botës përballen me mot ekstrem.
Shkalla e përmbytjeve në Anglinë qëndrore ka rënë gjatë ditës së sotme.
Greqia vazhdon të jetë e përfshirë nga zjarret, derisa e njëjta gjendje është dhe në Bullgari.
Ndërkaq rreshjet e shumta shkaktuan përmbytje në Nepal cfarë la pa shtëpi mijëra njerëz dhe solli vdekjen e së paku 68 personave.
XS
SM
MD
LG