Ndërlidhjet

MARIUPOL/UKRAINË


Punonjësit e shpëtimit në Ukrainë i kanë rifilluar kërkimet për krokodilin që është arratisur nga një cirk lëvizës në muajin maj.
Krokodili po shëtiste buzë detit kur dhe është parë për herë të fundit.
XS
SM
MD
LG