Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shtatë të burgosur janë arratisur sot nga Burgu i Dubravës. Të gjithë janë të gjykuar për raste kriminale dhe paraqesin rrezik. Policia ka thënë se ngjarja po hetohet.
XS
SM
MD
LG