Ndërlidhjet

KABUL


Forca Ndërkombëtare e Sigurisë e udhëhequr nga NATO-ja njoftoi se një pjesëtar i saj dhe përkthyesi afgan janë vrarë sot në Afganistan derisa po zhvillonin patrullime rutinore në rajonin jugor të këtij vendi. Nuk janë dhënë detaje të tjera.
XS
SM
MD
LG