Ndërlidhjet

SHKUP


Ish deputeti i zonës së Tanushës në Maqedoni, Xhezair Shaqiri, ka deklaruar per Radion Evropa e Lire se mbrëmë ka pasur shkëmbim zjarri ndërmjet banorëve dhe policisë.
Në anën tjetër Ministria e Brendshme e Maqedonisë, nuk i ka komentuar deklaratat e z. Shaqiri, dhe mohoi të ketë ndërmarrë ndonjë operacion në këtë fshat.

Newsletter

Gjithçka që duhet të dini për temën më të diskutuar të javës jua sjellim të enjteve në tre minuta. Regjistrohuni për t'u informuar të parët!

XS
SM
MD
LG