Ndërlidhjet

ZAGREB


Gjashtë zjarrëfikësë kanë vdekur dhe të paktën 7 të tjerë janë plagosur rëndë, gjatë përpjekjeve për të shuar zjarrin që kaploi ishullin kroat Kornat.
XS
SM
MD
LG