Ndërlidhjet

RENO/NEVADË


Aventurieri amerikan, Steve Fosset konsiderohet i zhdukur. Së fundi ai është parë të hënën pasi ishte ngritur me një aeroplan të vogël në Nevadë të Shteteve të Bashkuara. 63 vjeçari Fosset është i njohur për fluturimet e tij nëpër botë me aeroplanë dhe balona. Kërkime për gjetjen e tij po vazhdojnë ende.
XS
SM
MD
LG