Ndërlidhjet

PRISHTINË


Përvjetori i sulmeve terroriste kundër Shteteve të Bashkuara u shënua edhe në Kosovë. Në këtë kuadër në Prishtinë u mbajtën edhe disa manifestime kulturore. Disa qytetarë në Prishtinë, i thanë radios Evropa e Lirë se solidarizohen me popullin amerikan në këtë ditë dhe se fuqishëm e mbështesin luftën kundër terrorizmit.
XS
SM
MD
LG