Ndërlidhjet

BAGDAD


Dymbëdhjetë persona të vrarë, në veri të Irakut, nga shpërthimi i tri veturave-bombë. Raportet bëjnë të ditur se cak i sulmit ishin policët irakianë dhe prijësit e fiseve.
XS
SM
MD
LG