Ndërlidhjet

KINSHASA


Një aeroplan i transportit të mallrave, prodhim rus është rrëzuar dhe ka shpërthyer në një treg në kryeqytetin kongolez, Kinshasa. Njoftohet për së paku 19 të vdekur.
Ekuipazhi i aeroplanit ishte rus.
XS
SM
MD
LG