Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Së paku 70 militantë dhe ushtarë pakistanezë janë vrarë në dy beteja të ndara gjatë ditës në Pakistan.
Përleshjet ndodhën në rajonin e Vaziristanit, kufi me Afganistanin.
XS
SM
MD
LG