Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara do të udhëtojë javën e ardhshme në Lindjen e Mesme për të promovuar fushatën për parandalimin dhe trajtimin e kancerit të gjirit.
Shtëpia e Bardhë tha se zonja Bush do të qëndrojë prej 20-26 tetorit në Emiratet e Bashkuara Arabe, Arabinë Saudite, Kuvajt dhe Jordani.
XS
SM
MD
LG