Ndërlidhjet

KAJRO


Autoritetet egjiptiane zbuluan dy tunele nëntokësore në kufirin me Rripin e Gazës. Aty u gjetën sasi të konsiderueshme armatimesh, heroine dhe bombash. Tre palestinezë janë arrestuar.
XS
SM
MD
LG