Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan, George Bush dhe ai francez, Nicholas Sarkozy do të diskutojnë rreth Kosovës në nëntor gjatë takimit të tyre në Uashington.
Kjo është bërë e ditur nga zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Dana Perrino.
XS
SM
MD
LG