Ndërlidhjet

KJEV


Sekretari amerikan i mbrojtjes, Robert Gates takohet gjatë ditës në Kjev me presidentin ukrainas, Viktor Jushcenko. Gates dhe Jushcenko po marrin pjesë në takimin e ministrave të mbrojtjes së Evropës Juglindore.
XS
SM
MD
LG