Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja amerikane e shtetit është duke imponuar futjen e sanksioneve kundër Iranit, si ndëshkim për shitjen e raketave dhe ambiciet bërthamore.
XS
SM
MD
LG