Ndërlidhjet

KABUL


Një atentator vetvrasës morri jetën e tre ushtarëve afganë dhe një civili gjatë sulmit para një baze ushtarake amerikane në Paktika të Afganistanit.
Sulmuesi vetvrasës kishte veshur një unifromë të ushtrisë afgane.
XS
SM
MD
LG