Ndërlidhjet

CYRIH


Gjermania është zgjedhur nikoqire e kampionatit botëror për femra në futboll, në vitin 2011. Gjermania ka zgjedhur dy lojtare të njohura për të propaganduar të arriturat e futbollit gjerman të femrave, yllin e njohur të futbollit, Brigite Prinz dhe gjermanen me origjinë nga Kosova, Fatmire Bajramaj.
XS
SM
MD
LG