Ndërlidhjet

MOSKË


Kreu i hetuesisë ruse tha se është identifikuar njeriu i ndërlidhur me shpërthimin e djeshëm në autobusin, në qytetin Togliatti, ku 8 veta e humbën jetën dhe më shumë se 60 u plagosën. Aleksandar Bastrykin tha se hetuesit kanë gjetur copëza të bombës, të ngjashme me ato që janë gjetur në shtëpinë e të dyshuarit.
XS
SM
MD
LG