Ndërlidhjet

MANAMA


Marina e Shteteve të Bashkuara sot i filloi stërvitjet në Gjirin Persik. Në një deklaratë të lëshuar nga Bahreini, Flota e Pestë tha se në stërvitjet 5 ditëshe janë përfshirë amfibiet, forcat ajrore dhe ato mjekësore.
XS
SM
MD
LG