Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Skenaristët e filmave dhe të televizionit në Shtetet e Bashkuara filluan sot grevën, pas dështimit të bisedimeve për rritjen e përqindjes së fitimeve të tyre. Kjo është greva e parë e këtij lloji në 20 vjetët e fundit.
XS
SM
MD
LG