Ndërlidhjet

SHKUP


Maqedonisë i mbetet shumë punë për të bërë në 6 muajt e ardhshëm, në implementimin e obligimeve ndaj NATO-s, ka thënë në Shkup ndihmëssekretari amerikan i shtetit për Azinë Lindore dhe Pacifikun, Kristofer Hill.
XS
SM
MD
LG