Ndërlidhjet

BEOGRAD


"Nëse njihet pavarësia e Kosovës, ky nuk do të jetë akti i fundit i shpërbërjes së ish- Jugosllavisë, por do të jetë akti i parë i shpërbërjes dhe secesionit në Ballkan, ka deklaruar sot ministri për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Sllobodan Samarxhiq.
XS
SM
MD
LG