Ndërlidhjet

KABUL


Nga një sulm vetvrasës humbën jetën së paku gjashtë civilë dhe u plagosën nëntë persona të tjerë. Incidenti ndodhi në afërsi të kryeqytetit afgan Kabul. Në mesin e të vrarëve ka dhe fëmijë.
XS
SM
MD
LG