Ndërlidhjet

BAGDAD


Udhëheqësit irakianë duhet të bëjnë më shumë përparim politik në mënyrë që të rrisin dhe sigurinë në vend. Këto komente të nënsekretarit amerikan të Shtetit, John Negroponte u bën në një konferencë në veri të Irakut.
XS
SM
MD
LG