Ndërlidhjet

LONDËR


Gjiganti i rrokut grupi Led Zepelin ka dhënë koncertin e parë në Londër pas afro 30 vitesh. Këngëtari Robert Plant, kitaristi Jimmy Page dhe basisti John Paul Johns koncertuan para 20 mijë mbështetësve të muzikës së tyre, të cilët shpresojnë që ky të jetë fillimi i një turi botëror të Led Zeppelin.
XS
SM
MD
LG