Ndërlidhjet

ROMË


Regjisori italian Franco Zeffirelli ka ofruar shërbimet e tij papa Benediktit XVI si këshilltar për imazhin. Ai tha se papa gjerman sillet shumë ftohtë dhe duhet ta rishikojë garderobën e vet. Zefirreli i tha gazetës "La Stampa" se 80 vjeçari Benedikti nuk ka "pamje të lumtur".
XS
SM
MD
LG