Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 46 persona kanë humbur jetën në incidente të ndryshme në gjithë Irakun. Incidentet kanë ndodhur në Mosul, Bakuba dhe provincën e Xhijalës.
XS
SM
MD
LG