Ndërlidhjet

PRISHTINË


Rreperi 50 cent po mban në këto momente koncertin e tij në Prishtinë. Megjithë temperaturat e ulëta që variojnë nga –7 në –13 gradë rreth 28 mijë njerëz po ndjekin koncertin në stadiumin e Prishtinës.
Disa qindra policë dhe pjesëtarë të forcave ndërkombëtare gjenden në stadium dhe rreth tij për të siguruar rendin dhe qetësinë.
Shumë dashamirës të rreperit 50 cent kanë ardhur nga Maqedonia, Mali i Zi dhe Serbia për të ndjekur koncertin.
XS
SM
MD
LG