Ndërlidhjet

UASHINGTON


Një zyrtar amerikan tha sot se presidenti George Bush do ta bëjë vizitën e tij të parë në Izrael dhe në Bregun Perendimor, si pjesë e udhëtimit të tij të paqes në Lindjen e Mesme, prej 8 e deri me 16 janar 2008. Me këtë rast presidenti Bush do ta vizitojë edhe Kuvajtin, Bahreinin, Emiratet e Bashkura Arabe, Arabinë Saudite dhe Egjiptin.
XS
SM
MD
LG