Ndërlidhjet

MOSKË


Forcat e armatosura ruse do të pajisen me raketa balistike interkontinentale në vitin 2008 dhe me tanke të reja në vitin 2009. Njoftimin e bëri zëvendësministri i Mbrojtjes Nikolai Makarov.
XS
SM
MD
LG