Ndërlidhjet

TEHERAN


Të paktën katër veta janë vrarë nga policia iraniane në një përleshje me trafikantët e drogës në provincën juglindore Kerman. Televizioni shtetëror njoftoi se incidenti ka ndodhur rreth 1 mijë km në juglindje të Teheranit. Raportohet se policia gjithashtu ka zbuluar armë dhe municion në strofullën e trafikantëve.
XS
SM
MD
LG