Ndërlidhjet

BRUKSEL


Autoritetet në Belgjikë kanë anulluar hedhjen tradicionale të fishekzjarreve për Vitin e Ri në qendër të Brukselit për shkak të rrezikut nga sulmet terroriste.
Edhe tregu tradicional i Krishtlindjeve do të mbyllet sot herët dhe nuk do qëndrojë hapur gjithë natën si rëndom.
XS
SM
MD
LG