Ndërlidhjet

LONDËR


Udhëheqësit politik të Pakistanit duhet të luftojnë për demokraci, çfarë do të ishte dhe nderimi më i madh për drejtuesen e vrarë të opozitës Benazir Bhutto. Kjo kërkesë e kryeministrit britanik, Gordon Brown u bë publike në një shkrim të botuar në një të përditshme pakistaneze.
XS
SM
MD
LG