Ndërlidhjet

BRUKSEL


Autoritetet në Belgjikë e anuluan hedhjen tradicionale të fishekzjarreve për Vitin e Ri në qendër të Brukselit për shkak të rrezikut nga sulmet terroriste.
Tregu tradicional i Krishtlindjeve gjithashtu do të mbyllet sot më herët dhe nuk do të qëndrojë i hapur gjithë natën si rëndom.
XS
SM
MD
LG