Ndërlidhjet

PARIS


Presidenti francez Nikolas Sarkozy tha se ai është në lidhje "serioze" me ish modelen italiane Carla Bruni. Sarkozy i cili shpalli divorcin nga gruaja e tij Cecilia në muajin tetor, i pyetur për martesën e mundshme me ish modelen italiane tha se nuk është gazeta Journal "e cila do ta caktojë datën". Sarkozy është ballafaquar me kritika të shumta nga mediat, dhe opozita për shpërfilljen e problemeve vendore duke shpenzuar shumë energji në publikimin e romancës së tij me Carla Brunin.
XS
SM
MD
LG