Ndërlidhjet

TIRANË


Drejtoria e Përgjithshme e Policisë Shqiptare ka konfirmuar se 6 shqiptarë humbën jetën në një aksident rrugor në Greqi, në aksin Patra-Athinë, në orët e para të mëngjesit. Shkak për aksidentin është bërë përplasja mes një automjeti me targa shqiptare dhe një kamioni me targa greke. Mes viktimave është një familje e tërë, me dy fëmijët 1 dhe 5 vjec.
XS
SM
MD
LG