Ndërlidhjet

BRUKSEL


Presidenti i Pakistanit Pervez Musharaf është zotuar se zgjedhjet e përgjithshme do të jenë të lira, të drejta dhe transparente. Duke folur në Bruksel në fillim të turneut të tij evropian, Musharaf tha se ai pret që liderët evropianë të kuptojnë vështirësitë e Pakistanit.
Gjatë vizitës së tij 8 ditëshe në Evropë, Musharaf do të qëndrojë edhe në Francë, Zvicër dhe Britani.
XS
SM
MD
LG